Ubytování

Ve „Dvoře u kříža“ nabízíme ubytování pro 18 - 20 osob ve dvou budovách. V první budově jde o tři samostatné pokoje. ​Dva podkrovní a jeden přízemní, každý pro 4 osoby. Podkrovní pokoje jsou oba vybaveny vlastním sociálním zařízením – toaleta, umyvadlo a sprchový kout. V pokojích jsou kuchyňské kouty se skříňkou, policí, dřezem, el.vařičem, ledničkou.

 

linka

ubytovani

K dispozici je i rychlovarná konvice a mikrovlnka. Minikuchyňka je vybavena základním nádobím i sklem. V pokoji nechybí stůl se židlemi, skříňky na osobní věci. Lůžka tvoří praktické rozkládací postele s úložným prostorem. Ve všech pokojích jsou televizory. 

Přízemní pokoj je trochu odlišný. Dominují mu krbová kamna s pecí, která může posloužit i jako 5-té lůžko v pokoji. Zbylá lůžka tvoří praktická rozkládací postel a rozkládací sedací válenda. Nechybí stůl se židlemi a skříňka na osobní věci. Pokoj má vybavenou rohovou kuchyňskou linku s dřezem, el.vařičem, ledničkou, varnou konvicí i mikrovlnkou. Samozřejmostí je samostatná velká koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. 

Krbová kamna jsou zdrojem tepla nejen v přízemním pokoji, ale dodávají teplo i do podkrovních pokojů. Hosté v přízemí mají za odměnu pěkný pohled do ohně, na oplátku udržují oheň pro hosty v podkroví. 

V druhé budově jistě všichni hosté ocení „valašskou izbu“ s velkou plně vybavenou kuchyní (včetně el. sporáku, lednice i mikrovlnky) a satelitním televizorem. Valašsky laděný nábytek i dekorace zpříjemní posezení až 30-ti osob. Krbová kamna jsou zdrojem tepla nejen pro izbu, ale i pro dvoupokojový apartmán . Ten je vybudován v podkroví, s kuchyní a vlastním sociálním zařízením.Ve větším pokoji je dvoulůžko a pohodlná rozkládací sedačka, stůl se židlemi a komoda na osobní věci. Menší pokoj je vybaven dvěmi postelemi(jedna z nich je ještě rozkládací), nechybí stůl se židlemi a skříňka. Kuchyňka je vybavena el. vařičem, lednicí a samozřejmostí je plné vybavení. V apartmánu může bydlet 4-7 osob.

K dispozici je prostor pro uložení větších věcí – kola, kočárky, lyže, sáňky... K úplné spokojenosti nabízíme i elektrickou saunu pro 4 – 5 osob. Parkování pro ubytované je přímo ve dvoře.

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou ?

Přízemní pokoj

Valašská izba

Podkrovní pokoj č.1

Podkrovní pokoj č.2

Apartmán